VOLEJBAL

Na Multikempu:

Volejbal je v Benátkách nad Jizerou opravdu doma. Hraje se zde extraliga, mají skvělé zázemí co se týká sportovní haly, antukových hřišť i beachových kurtů. Pokud se tedy rozhodnete přijet na tento sport, máte se opravdu na co těšit.

Ve volejbale jsou správná technika, timing, souhra a fyzická kondice základními kameny rozhodujícími o tom, jestli si půjdete s přáteli jen "zaplácat", nebo zahrát volejbal. Náš tým instruktorů, udělá vše proto, aby jste se ve všech těchto oblastech během týdne co nejvíce zlepšili.

To jak moc se zlepšíte bude záviset hlavně na vás - možná to bude trochu bolet, možná toho vypotíte více než obvykle, možná nás budete proklínat, ale věřím že nakonec budete rádi, že jste do toho šli s námi.

Možná vám přijde, že týden je krátká doba. Krátká? No uvidíme :) 

Odměnou vám bude závěrečná hra na každém tréningu.

Lukáš Beránek

Lukáš Beránek Od mala jsem hrál fotbal a s volejbalem jsem začal, až když se nám rozpadl fotbalový tým. Přestože jsem volejbal začal hrát až v 15 letech, měl jsem to štěstí a celý svůj juniorský věk jsem hrál juniorskou extraligu v Havlíčkově Brodě a pak hlavně ve Velkém Meziřící, se kterým jsem vybojoval v roce 2003 bronzovou medaili. Dnes hraji spíše pro zábavu krajský přebor Vysočiny a mám tak čas i na všechny další sporty (běžky, kolo, florbal), koníčky (trekking, hory) a hlavně svoji úžasnou ženu Elišku.

První kroky víry: Na střední škole mi začala docházet zásoba argumentů pro Boží neexistenci a protože jsem měl kolem sebe hodně úžasných lidí s velkou vírou, jejichž bezkonflitkní a vyrovnaný způsob života mě přitahoval, nezbývalo mi než si Boha začít připouštět a nechat ho vstoupit do mého života.

Lukáš Beránek

Původ: Okrouhlice

Zaměstnání: projektový manažer, lektor, správce e-learningu ve společnost HOPE-E.S., Brno

mail: luckyberanek(at)gmail.com

působiště: Havlíčkův Brod

Mirek Klimeš

Původ: Praha - Černošice

Zaměstnání: ekonom+personalista na taneční konzervatoři

mail: mirekklimes(at)gmail.com

působiště: Praha

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka