Poptávkový formulář

VOLEJBAL

Na Multikempu:

Volejbal je v Benátkách nad Jizerou opravdu doma. Hraje se zde extraliga, mají skvělé zázemí co se týká sportovní haly, antukových hřišť i beachových kurtů. Pokud se tedy rozhodnete přijet na tento sport, máte se opravdu na co těšit.

Ve volejbale jsou správná technika, timing, souhra a fyzická kondice základními kameny rozhodujícími o tom, jestli si půjdete s přáteli jen "zaplácat", nebo zahrát volejbal. Náš tým instruktorů, udělá vše proto, aby jste se ve všech těchto oblastech během týdne co nejvíce zlepšili.

To jak moc se zlepšíte bude záviset hlavně na vás - možná to bude trochu bolet, možná toho vypotíte více než obvykle, možná nás budete proklínat, ale věřím že nakonec budete rádi, že jste do toho šli s námi.

Možná vám přijde, že týden je krátká doba. Krátká? No uvidíme :) 

Odměnou vám bude závěrečná hra na každém tréningu.

Lukáš Beránek

Lukáš Beránek Od mala jsem hrál fotbal a s volejbalem jsem začal, až když se nám rozpadl fotbalový tým. Přestože jsem volejbal začal hrát až v 15 letech, měl jsem to štěstí a celý svůj juniorský věk jsem hrál juniorskou extraligu v Havlíčkově Brodě a pak hlavně ve Velkém Meziřící, se kterým jsem vybojoval v roce 2003 bronzovou medaili. Dnes hraji spíše pro zábavu krajský přebor Vysočiny a mám tak čas i na všechny další sporty (běžky, kolo, florbal), koníčky (trekking, hory) a hlavně svoji úžasnou ženu Elišku.

První kroky víry: Na střední škole mi začala docházet zásoba argumentů pro Boží neexistenci a protože jsem měl kolem sebe hodně úžasných lidí s velkou vírou, jejichž bezkonflitkní a vyrovnaný způsob života mě přitahoval, nezbývalo mi než si Boha začít připouštět a nechat ho vstoupit do mého života.

Kimberly Spiecker

I've always been a natural athlete. Whatever sport was going on at the moment, I wanted to play. When I was about 11, I started going to sports camps in the summer. In high school I played basketball, soccer, and volleyball and in my last two years of college I played basketball. I currently play for Sokol Nusle and help coach the U19/U17 teams. When it comes to volleyball, I prefer playing beach volleyball. I think it's more fun and I can make crazier saves without getting hurt. I'm a go-getter ;)

My experience with sports in college really called me out on where I found my worth and my identity. I found it in my performance in basketball and I was always searching for significance. When I played, I just wanted to make sure I looked good. I was always considered a high scorer so when I felt that I didn't live up to that or when I would mess up, I assumed everyone thought that I was an awful player. These feelings started to transfer over to almost every sport I played even if it wasn't a serious game. After college, I became involved with Athletes in Action where I began to learn where my identity truly lies as an athlete - in my relationship with God. He is the one that gave me the gift of athleticism and He is the one that should receive the glory. Not me. To this day, I still love sports but I can definitely say that I love God more. Now, through AIA, I get to coach and play basketball in Prague while sharing about who God is with others. Can't go wrong with that!

Lukáš Beránek

Původ: Okrouhlice

Zaměstnání: projektový manažer, lektor, správce e-learningu ve společnost HOPE-E.S., Brno

mail: luckyberanek(at)gmail.com

působiště: Havlíčkův Brod

Kimberly Spiecker

původ: USA

zaměstnání: basketbal za Sokol Nusle (1.liga)

mail: kimberly.spiecker(at)athletesinaction.org

působiště: Prague

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka