TENIS

Viktor Seige

Ahoj, tenis hraju už od svých šesti let a postupem času se stal mým nejoblíbenějším sportem. Dlouhou dobu jsem hrál závodně a potom jsem se rozhodl udělat si i trenérskou licenci, abych mohl něco z toho co jsem se naučil předávat ostatním.

Na tomto „bílém sportu“ se mi líbí zejména to napětí, které je mezi hráči při zápase a také jeho komplexnost, protože nestačí mít pouze technicky vytříbené údery a dělové podání, ale i dobrou fyzickou kondici, rychlost, reakci, smysl pro taktiku a v neposlední řadě psychickou odolnost, která v mnoha případech rozhoduje o vítězi a poraženém. Fajn je i to, že se tenis dá hrát v podstatě v jakémkoliv věku a stejně tak se i v téměř jakémkoliv věku dá s tenisem začít. 

Pět dní tréninku je sice pro tento sport dost málo a nový Federer nebo Williamsová se z Vás asi nestanou, ale já za sebe můžu slíbit, že udělám vše pro to, abyste se něco naučili, dobře si zatrénovali, zahráli, ale hlavně abyste se u toho i bavili.

Těším se na Vás, Viktor

 

Vojtěch Myslivec

Již 10 let se věnuji práci s dětmi a mládeží. Než jsem se před dvěma lety nadchnul pro tenis, hrál jsem a později i trénoval volejbal. Kromě toho se příležitostně věnuji plavání, běhu a futsalu. 

Kromě výše zmíněných sportů mám rád také turistiku, hlavně tu vysokohorskou a také toulky divokou přírodou (Východní Slovensko, Rumunsko, …). Dalším mým velkým koníčkem je hudba a vše kolem ní, hraji na housle a kytaru, učím se na klavír a zpěv. Na křesťanských shromážděních, která navštěvuji, často hraji a zpívám se svou kapelou k oslavě Ježíše, ve kterého věřím, a kterého se snažím ve svém životě následovat. 

Na Multikempu se jako 2. trenér tenisu budu snažit o to, aby si každý účastník z tenisových tréninků odnesl co nejvíce, nezávisle na tom, zda to bude začátečník nebo expert.

 

Viktor Seige

Původ: Slovensko

Zaměstnání: student ČZU / trenér tenisu

mail: viktor.seige91 (at) gmail.com

působiště: Praha - Běchovice

Vojtěch Myslivec

Původ: Praha

Zaměstnání: Control Enginner

mail: vojtech(at)myslivec.net

 působiště: Praha, Písek

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka