Lezení / Outdoor

Outdoor & lezení je týden, který se skládá z více aktivit. Primárně se budeme věnovat lezení. Nemusíte být profíky ani zkušenými lezci, první lekce začíná od základů, a potom individuálně stavíme na tom, co vám půjde a co bude potřeba zlepšit. Všichni si zalezou do sytosti, ať nováčci nebo zkušení.

Alespoň jeden den se s velkou oblibou účastníků věnujeme výcviku jízdy na divoké vodě. Na nafukovacích lodích si vyzkoušíte jezdit proti proudu, manévrovat, i to, jak se zachránit nebo pomoci “plaváčkům” v silnějším proudu. 

Cyril Sahula

Mé jméno je Cyril Sahula. Sportům v přírodě se věnuji od dětství. Můj hlavní motor je touha po dobrodružství v divoké přírodě. Jako raft guide nebo kajakář jsem procestoval část světa, kde o extrémní zážitky nebyla nouze. S mou milovanou ženou, která bude druhá instruktorka, se rádi věnujeme lezení na umělé stěně i v přírodě. Rádi chodíme do hor, či běháme na běžkách za všech typů počasí i teplot.

 

Káťa Sahulová

Ahoj, já jsem Káťa, Cyrilova hezčí polovička :o) Abyste měli i nějaké informace o mně, ráda se o ně podělím. Outdooru jsem se začala více věnovat až po seznámení s Cyrilem, což je už více než 4 roky. Předtím jsem se hodně věnovala aerobiku, společenskému nebo výrazovému tanci. V zimě jsem jezdila na snowboardu i lyžích, a s Cyrilem jsem přidala běžky. Mám ráda různorodé věci, a tak mě baví třeba hory, ferraty nebo singletrack trasy. S Cyrilem chodíme lézt a letos bychom rádi vyrazili na skály nad mořem. Super zážitek pro mě byly vodní lyže nebo surfing na vlnách v Pacifiku. 

Moc se na vás těšíme a doufáme, že si to užijeme alespoň tak jako vloni :o) 

Jako tým společně profrčíme celým týdnem a překonáme všechny překážky! 

Jarda Tomeš

Jmenuji se Jarda a budu ošklivější a protivnější doplněk Cyrila a Katky. Můj původní sport byl fotbal, na tělovýchovné fakultě jsem se ale zvrhnul ke sportům v přírodě – mojí specializací byly hry v přírodě, lanové překážky a trochu lezení. Během školy jsem se rozběhl a od té doby s přestávkami běhám, skoro jako Forrest Gump, poslední třetinu života s mapou a buzolou. Díky sportování, hlavně orienťáku a trochu fotbalu, jsem poznal báječné lidi a procestoval zajímavé kouty Čech i Evropy a zažil spoustu dobrodružství. 

Z minulých kempů si mě možná pamatujete jako trenéra volejbalu. Letos se v týmu s Cyrilem a Katkou vracím ke kořenům = k přírodě jako našemu hřišti, ve kterém si vyzkoušíme doslova všechno možné – ve dne, v noci, na laně, ve vodě, v lese, ale hlavně v partě. Těším se na Vás. Jarda

Cyril Sahula

Původ: Mladá Boleslav

Zaměstnání: programátor

mail: cyril.sahula(at)gmail.com

působiště: Praha

Kate Sahulová

Původ: Mladá Boleslav

Zaměstnání: Koordinátorka projektů

mail: kata.sahulova(at)gmail.com

působiště: Praha

Jarda Tomeš

Původ: Klatovy/Jablonec nad Nisou

Zaměstnání: učitel na gymnáziu

mail: jaroslavtomes(at)seznam.cz

působiště: Praheee

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka