FLORBAL

Veronika Enenkelová

Takže něco málo o mě. Hraji florbal už 7 let z toho 5 roků hraji Extraligu žen za Vítkovice. 2x jsme vyhráli titul Mistra republiky.Ve florbale reprezentuji Českou republiku už pár let, kde nabírám spoustu zkušeností. Florbal mě okouzlil svojí rychlostí a proměnlivostí. Ač florbal miluji není to pro mě důležité tak, jako vztah s Bohem. Vyrůstala jsem ve věřící rodině, ale Bohu jsme své srdce odevzdala až později. Studuji učitelství tělocviku a biologie v Olomouci. Škola mi ukázala mnoho sportů, kde kterým se vždy ráda vracím ať už jde o plavání, fotbal či volejbal.Proto mě zaujala možnost být s vámi na Multicampu.

A co můžete očekávat od florbalu? Na multicampu se budu snažit vám ukázat co nejvíce. Budeme se snažit každého z vás posunout na další level obtížnosti. Někdy to možná bude bolet, ale určitě to bude stát za to. Ukážeme si různé zábavné cvičení, které vás posunou o kousek dál. Rozebereme si techniku a taktiku, která vám pomůže rozumět florbalu trochu víc. Těším se na Vás. :)

Chenza Jan Šeda

Už od malička jsem byl nadšenec do sportu. Hrál jsem tenis, stolní tenis, squash, ale ze všeho nejdýl mě vydržel florbal. Od her florbalu na 15 minut ke konci tělocviku jsem se postupně dostal do sportovního kroužku florbalu a potom jsem využil možností v Brně a začal jsem hrát amatérskou florbalovou ligu, kde jsme se s týmem mohli posunovat výš. Celkově jsem florbal hrál 7 let. Mám rád sporty kde je potřeba přehled o hře a s tím spojené i přemýšlení a tímto sportem je pro mě i florbal. 

Na sportu mě baví jedna věc, člověk se může neustále zlepšovat, učit se techniku kličky a posouvat se dopředu. Toto vnímám a i v jiných oblastech mého života, ve svém životě jsem se mohl dozvědět o Bohu a začít žít s ním. I zde vidím jak člověk může růst a dozvídat se o něm víc a víc ho poznávat. Bůh mění můj život a je zde spousta věcí ve kterých mě posouvá. Dlouho ve svém životě jsme o Bohu věděl jen informace a nebylo jich málo a nebylo to špatný. Změnilo se to když jsem ho mohl poznávat osobně a to bylo o dost lepší. Bylo to něco jako mít načtený o florbalu znát pravidla, slyšet o tom mluvit ty, kteří to hrajou a to je vše. A pak se to změní a vy si konečně florbal zahrajete a je to super a už začínáte sami poznávat o čem to je.

Veronika Gedžitka Enenkelová

Původ: Havířov

Zaměstnání: Univerzita Palackého

mail: 

 působiště: Florbal Vítkovice

Chenza Jan Šeda

původ: Letovice

zaměstnání: ...

mail: ml.chenza(at)seznam.cz

působiště: Letovice

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka