Poptávkový formulář

SOFTBALL

Mat Vallo

Let's play ball! Every day out on the diamond is a holiday for me. All together I have had the privilege of playing baseball and softball for over 13 years. My Grandfather coached my Father, and both of them coached me. Not only did they pass down fundamentals, but they helped me gain a love and appreciation for the game. This is why I am eager to get on the field any chance that I can. This is my first year coaching and it is exciting to step up and share what has been shared with me.

I am a firm believer that success on the field involves 100% heart, 100% hustle, and 100% fun. Keep it simple.. eyes on the ball and don't forget to breath! If at the end of the game or practice your uniform isn't dirty, you didn't play hard enough! I grew up in Sacramento, California but the Czech Republic has been my home now for over a year. I love to see that baseball and softball are becoming more and more popular in the Czech Republic. So spread the word and see you out on the field! 


Mirek Klimeš

Rodiče mě ke sportu vedli už od úplného dětství. Třeba na lyžích jsem stál ještě dřív, než jsem uměl chodit. Sport byl pro mě vším a svůj život jsem se jím nebál zcela naplnit. Od dětství jsem hrál závodně tenis. Zimní měsíce jsem vyplňoval hokejem a přidal jsem si také karate. Lákaly mne ale i jiné sporty, a jelikož času ani energie nebylo dost, tak jsem postupně staré střídal za nové. Nějaký ten rok jsem tak dělal basketbal, volejbal, házenou, lukostřelbu, běh na dlouhé tratě, fotbal a lezení. Neměl jsem nikdy ambice se sportu věnovat profesně. Sport jsem vždycky dělal pro radost ze hry a kolektivu lidí, s kterým jsem mohl trávit svůj čas.

 


 

Můj život nabral v jednu chvíli trochu nečekaný směr. Po úraze jsem na půl roku zůstal upoután na lůžko a v podstatě se mi tím zhroutil celý svět. Přišel jsem o všechny kamarády a nastal čas věci přehodnocovat. To byla doba, kdy jsem začal chodit do církve. Ze začátku kvůli novým přátelstvím, která pro mne neměla obdoby. Později jsem ale začal ve společenství věřících lidí nacházet i jiný rozměr. A tím byl vztah s Bohem. Postupně jsem Boha začal poznávat a časem jsem v něm objevil někoho, komu jsem chtěl podřídit svůj život. Nebyla to jednoduchá a přímočará cesta, ale postupně si mi dařilo odbourávat sobectví, které do té doby hrálo v mém životě prim.

 


 


 

 

Mat Vallo

původ: USA

zaměstnání: 

mail: 

působiště: Cheb

Mirek Klimeš

Původ: Praha - Černošice

Zaměstnání: ekonom+personalista na taneční konzervatoři

mail: mirekklimes(at)gmail.com

působiště: Praha

Matt Ferguson

původ: Atlanta, Georgia, USA

zaměstnání: entrepreneur

mail: matthew.awesome(at)gmail.com

působiště: Birmingham, Alabama, USA

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka