Poptávkový formulář

AKROBACIE

Na Multikempu:

Akrobacie, freestyle, rovnováha, prvky gymnastiky... to všechno je jen částečný název pro aktivity, které člověka dokážou skutečně strhnout. Když to salto poosmnácté už konečně vyjde, je to nepopsatelný pocit! Přijeďte si hrát, cvičit a zažít týden s Jamesem, který umí povzbudit, udělat si srandu i dát záchranu.

James Matsinger

 Casiddy Smith

Cheer/Acro has been such a huge part of my life. I started when I was 8 years old, and I am still learning and growing in the sport even today. I cheered competitively in high school, all-stars, college at the University of Georgia, and also on Team USA for the International Cheerleading Union. Throughout my cheerleading career, I have won a high school State Champion, top 5 finish at College Nationals, 4th place at the UCA Partner Stunt Competition, and 2 gold medals with The US National All-Girl Team. After graduating from college, I took a 7th Grade teaching job where I currently coach my middle school competition team as well as a Senior All-Star team. One of the highlights of my life is that I also married my stunt partner from college, and we continue to stunt and tumble today. I love the sport because you can never stop learning or trying new skills. Cheerleading/Acro has come so far from when it first started, and it continues to grow.

While cheerleading has brought many amazing experiences and moments of my life, they do not compare to the day I accepted Jesus as my Savior. I was 22 when I became a Christian, so the majority of my life I have grown up as a non-believer. Since becoming a Christian, it has changed my entire heart and it's so great looking back and seeing God's hand over me even when I didn't believe in Him. I am excited I can tie in the very two things I love, and I am looking forward to working with everyone!
 
Czech:
Cheerleading / Akobacie byl vždy velkou součástí mého života. Začala jsem, když mi bylo 8 a i nyní se v tomto sportu stále učím a rostu. V cheerleadingu jsem soutěžila na střední škole, All-star, na vysoké škole University of Georgia a také za národní tým USA pro Mezinárodní Svaz Cheerleadingu. Během mé kariéry cheerleadingu jsem vyhrála státní mistrovství středních škol, Top 5 v College Nationals, 4. místo na UCA Partner Stun Competition a dvě zlaté medaile s ženským národním týmem USA. Po zakončení vysoké školy jsem se rozhodla vzít práci jako učitelka 7. třídy na škole, kde zároveň momentálně trénuji i školní soutěžní tým a také seniorský All-Star tým. Jedním z nejdůležitějších bodů mého života je, že jsem se vdala za mého stunt partnera z vysoké školy, se kterým můžu v akrobacii pokračovat. Miluji tento sport, protože se nikdy nemůžeš přestat učit a zkoušet nové dovednosti. Cheerleading / Akrobacie je již mnohem dál od jejího vzniku a vývoj stále pokračuje.
 
Zatímco Cheerleading přinesl do mého života mnoho úžasných zážitků a okamžiků, nedají se srovnat se dnem, kdy jsem přijala Ježíše jako svého Spasitele. Bylo mi 22 let, když jsem se stala křesťankou, takže většinu svého života jsem vyrůstala jako nevěřící. Od chvíle, kdy jsem se stala křesťankou se mé srdce kompletně změnilo a když se dívám zpět, je skvělé vidět Boží ruku nade mnou, i když jsem v Něj nevěřila. Jsem nadšená, že mohu spojovat dvě věci které miluji, a těším se na spolupráci se všemi!
 

 Mitchell Smith

I've always been heavily involved in sports and there are very few that I haven't at least tried. Despite playing a sport pretty much each season as a kid, nothing really held my attention until I tried tumbling/cheerleading back when I was 15. I started out as a tumbler and quickly got in to the world of cheerleading and immediately fell in love. I loved that there were so many different skills that I could work on and the fierce competitive nature of the sport. I cheered year round at a local gym and also at my high school. During my senior year, my high school team won state and that was definitely a highlight for me. After graduating from high school I took two years off from cheerleading for work and school. However, when I transferred to UGA during my second year I was able to pick it right back up. I was blessed to cheer there for 3 years and was able to compete not only with our team, but also with my wife in partner stunts! During our senior year we were both able to make Team USA's coed team. That was definitely a great finale to that chapter of our lives! We are both super excited for what God has in store for us in Prague and Europe and are looking forward to helping teach others more about the sport we love so much! 

Káťa Altmanová

Jen co jsem uměla chodit, postavili mě rodiče na lyže a dali na kroužek tancování. Když mi bylo šest, začala jsem dělat závodně moderní gymnastiku. To znamenalo, mimo jiné, třeba i hodiny baletu a akrobacie. Gymnastika mi dala kvalitní základ do sportovního aerobiku, ve kterém jsem se začala později také závodit. V aerobiku jsem dosáhla několika titulů mistryně republiky a také jsem si vyzkoušela, jaké je to vystupovat na mistrovství Evropy. Podílela jsem se také na trénování gymnastek a závodnic v aerobiku. Zároveň jsem si udělala lektorskou licenci na vedení skupinových lekcí (aerobik, dance aerobik, bodystyling, pump, fitBalet, …) a začala vést hodiny pro veřejnost.

No a pak jsem začala dělat výzkum v teoretické informatice. Je to divné? Trochu jo. Ale šlo to vážně rychle. Vysoká škola pro mě znamenala obrovský zlom. Najednou bylo nutné věnovat více času do učení a přípravy do školy. Chodím teď běhat, v zimě učím snowboard (o zkouškovém je vždycky super na chvilku vypadnout do hor), sem tam vedu ve fitku nějakou hodinu pro veřejnost. I když mám často sklony k tomu, abych byla antisociální matfyzák, tak snad stále odolávám pokušení se jím doopravdy stát.

Ovšem stejně tak, jako píše Casiddy, byla pro mě má největší výhra v životě poznat, kdo je Ježíš. Pocházím z nevěřící rodiny. Uvěřila jsem ve svých 17letech, když mě rodiče poslali do školy Německa, abych se naučila jazyk. Bydlela jsem tam u věřící rodiny a v té době jsem velmi hledala odpovědi na spoustu otázek. Kdo jsem? Z čeho se můžu radovat? Má svět vůbec smysl, když všechno okolo mě stojí za prd? Kde mám brát sílu do všech věcí, které prožívám? Rozumí mi vůbec někdo? Bude to někdy lepší? Můžu být šťastná? Co dělám blbě? Prožívala jsem opravdu velké věci. Věděla jsem, že v mém životě musí nastat změna, jinak na světě už dlouho nebudu. Byla jsem opravdu v háji. V Německu mi svitla naděje. Že má možná doopravdy svět nějaký svůj smysl. Že spousta věcí, které se mi staly, nejsou náhody. Že vše má svůj čas a smysl. Rozhodla jsem se uvěřit tomu, že Bůh existuje. Můj život se začal měnit. A mění se doteď.

Kromě poznávání Boha, sportování a dělání výzkumů v informatice, mám také radost z toho, když mohu poslouchat příběhy druhých lidí a poznávat jejich srdce a touhy. Jsem připravená se bavit o čemkoli kdykoli a do takové hloubky, která bude třeba. 

 

James Matsinger

původ: USA, Georgia

zaměstnání: trainer, cheerleading 

mail: jmatsingerphc(at)yahoo.com

působiště: Prague

Cassidy Smith

původ: Columbus (Georgie)

zaměstnání: teacher - Riverwatch Middle School 

mail: cdrysdale813(at)gmail.com

působiště: Alpharetta, Georgia

Mitchell Smith

původ: ---

zaměstnání: --- 

mail: mfsmith179(at)gmail.com

působiště: Alpharetta, Georgia

Kateřina Altmanová

původ: Mladá Boleslav

zaměstnání: student - MFF UK

mail: katerina(at)altmanovi.cz

působiště: Praha

Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:
Volných míst:

KONTAKT

Kontaktní osoba:
Mirek Klimeš
tel:

mail:

účet Multikempu:
2100167317 / 2010
variabilní symbol:
prvních 6 číslic
r. č. účastníka